Ninjago

Kai

Ateş Ustası. Önceleri sabırsız bir yeni yetmeyken, şimdilerde Kai ateşe hükmettiğinden beri daha iyi durumdadır. Ancak hala düşüncesizce hareket edebilir ve sık sık, tüm stratejiyi gözünün önüne getirmeden düşüncesizce ileri atılır.

Zane

Zane, Buz Ninjasıdır. Köyünde, dondurucu soğukluktaki bir gölün dibinde çok uzun bir süre kalabilme yeteneğiyle ( ancak sonradan, robot olduğu için bunu başardığı anlaşıldı) tanınıyordu.

Jay

Komiklikler Yumruğu. Ninja takımının en hızlı konuşan Yıldırım Ustası. Jay çoğu zaman Ninja olmanın önemi takdir etmiyor gibidir. Her durumda şaka yapmaya devam eder ve sonra durumun ciddiyetini anlayınca korkudan ödü patlar.

Cole

Toprak Ninjası... güçlü ve kararlı (ancak ilginçtir takdir edilmiyor), Cole grubun kayasıdır. Her zaman konsantre ve en öndedir (pasta ve diğer yiyecekler söz konusu değilse), muhtemelen dövüşlerdeki en sağlam Ninja'dır.

Ninjago

Zane, Buz Ninjasıdır. Köyünde, dondurucu soğukluktaki bir gölün dibinde çok uzun bir süre kalabilme yeteneğiyle ( ancak sonradan, robot olduğu için bunu başardığı anlaşıldı) tanınıyordu. Bir makine olması takım arkadaşlarıyla olan ilişkisini değiştirmemesine rağmen, kendini zaman zaman farklı ve biraz da yalnız hissetmesine neden olabiliyor.

KARAKTERLER
REKLAM
Toon Kupası 2018
Uygulamalar