Yaz Kampı Adası

Uzaylı

Küçük, kabarık tüylü ve sevimli uzaylılar olan bu küçük  adamlar adanın her yerinde ortaya çıkıyor ve UFO'larını uçurmayı (ve sonra çarpmayı) çok seviyor.

Kirpi

Kirpi, Oscar’ın en iyi arkadaşıdır. Gizlice bir kurt adam olabilecek yeteneğe sahip bir kitap aşığı ve vejeteryandır. Büyüdüğü zaman bilim adamı olmak istiyor, bu yüzden açıklanamayan yaratıklarla ve sihirlerle dolu bir ada tam ona göre bir yer.

Max

Max, Oscar ve Kirpi'nin yakın arkadaşı ve çok havalı bir kampçı. Bazen 'okul için fazla havalı' olabiliyor, ama ihtiyaç duyduğunuzda size her zaman yardımcı olacak iyi bir arkadaştır (uyumadığı veya unuttuğu sürece).

Susie

Susie kampın baş danışmanı, patronu ve o bir cadı! Büyü güçlerini kendi hayatını kolaylaştırmak için kullanmadığı zaman, sihirli bir şekilde kampçıların hayatlarını zorlaştırır!

Oscar

Oscar, macerayı, pijamaları seven ve Ay'a duygularından bahsetmeyi seven bir fil. Onun büyümek için hiç acelesi yok. Arkadaşlarına karşı cesur ve sadıktır. Meraklı bir kampçı olan Oscar adayı keşfederken orada yaşayan garip yaratıklara yardım ederken bulunabilir!

Yaz Kampı Adası

Oscar ve Kirpi Maine'deki Yaz Kampı'na gelir. Ebeveynleri oradan ayrılır ayrılmaz, adada gizlenen tüm gariplikler ortaya çıkmaya başlar. Uzaylılar var, atlar aslında tekboynuzlu at, yatağın altında canavarlar var ve kamp danışmanları aslında birer cadı.

KARAKTERLER
REKLAM
Toon Kupası 2018
Uygulamalar