Gumball
Muhteşem Turnuva
gumball_kar_durdurucular
Darwin
Su Balonları
Elmore

Anais

Anais Gumball'un bebek kız kardeşidir ve evdekilerin en zekisidir. Süper şirin olmasına rağmen, numaracıdır ve dalga geçmeyi sever. Asla fikir eksikliği çekmez, ailenin kalanı onu dinlemese bile.

Darwin

Darwin eskiden ailenin evcil hayvanıydı, ama şimdi Gumball'un sadık en iyi arkadaşıdır. Masum ve saf olabilir ama sürprizlerle doludur…ve balık pullarıyla.

Gumball

Gumball tedavisi olmayan bir iyimser, sevimli bir aptaldır, ve herşeyi bir kez olsun deneyecektir-bir hayaletin bir günlüğüne bedenini ele geçirmesi de dahil. Hatalarından öğrendiği tek şey nasıl daha fazlasını yapabileceğidir.

Nicole

Nicole aile arasındayken iççamaşırı giyer, ve katı olduğu kadar eğlenceyi seven biridir de. Çocuklarına tapar ve onlar için herşeyi yapabilir, hatta kızgın bir köpeğin sırtında caddeden aşağı T-rex kovalamak dahil.

Richard

Richard dev pembe bir tavşandır. Hayat içinde hiç de hazır değilken, bilgisayar oyunlarından daha çok sevdiği tek şey ailesidir, oh ve herhangi bir sorumluluktan kaçmak-işe girmek de dahil.

Gumball

Wattersonlarla Tanışın: Anne, Baba, Anais, Darwin ve tabii ki Gumball! Kendisi on iki yaşında bir kedi ve belayı sezmek konusunda çok yetenekli. .

KARAKTERLER