Unikitty

Master Frown

Master Frown, Frown Kasabası'nın Belediye Başkanı - Unikitty'nin Krallığının karşısındaki kötümser ve her zaman yağmurlu şehrin.

Richard

Biraz sıkıcı görünen tuğla Richard, Unikitty ve Puppycorn’nun yardımcısı.  Kaledeki herkesin işlerini sıraya koymaya çalışıyor. Unikitty’nin aklındaki en acayip şeyleri bile.

Unikitty

Sevgili Prenses Unikitty, arkadaşlarına ne olursa olsun yardım etmek için elinden geleni yapacak. Çabaları, komik, kontrol edilemez ve gerçek anlamda duygu patlamalarıyla sonuçlansa bile!

Puppycorn

Unikitty’nin küçük erkek kardeşi Puppycorn, günü kurtarmak için her zaman elinden geleni yapıyor. Yaşına ve cüssesine rağmen...

Dr. Fox

Unikitty ve Puppycorn'un kullandığı araçların ve tüm  bilim ihtiyaçlarının  perde arkasında onun beyni var. Dr. Fox, maceralara katkıda bulunmak için her zaman laboratuarında bir şeyler üzerinde çalışıyor.

Brock

Brock, her zaman Unikitty’nin maceralarına girmeye çalışan Usta Frown'ın yardımcısı.

Unikitty

Unikitty, Lego filminden macera, heyecan ve dans partileriyle dolu kendi dünyasına uçuyor! İyi bir kalbi ve kötü bir öfkesi var, krallığını mutlu etmek içinse ne gerekiyorsa yapar.

KARAKTERLER
REKLAM
Toon Kupası 2018
Uygulamalar