Clarence
Tarihin En Muhteşem Savaşı
Clarence Günün Kahramanı

Belson

Belson yumruktan ziyade laf atmaya meyilli bir kabadayıdır. Zengin ve şımarık bir çocuk olan Belson gizliden gizliye Clarence'ı sever ama bunu asla kabul etmez.

Clarence

Bitmek tükenmek bilmez bir heyecan ve merakla dolu olan Clarence her şeyi çok sever çünkü her şeyin harika olduğunu düşünür. Benzersiz tavrı her günü en iyi gün haline getirir.

Sumo

Clarence'ın en iyi arkadaşı Sumo kavgacı, çetin ceviz bir çocuktur. Sağı solu belli olmaz ve aşırı korkusuzdur ama aynı zamanda arkadaşlarına şiddetle sadıktır ve her zaman müsaittir.

Jeff

Clarence'ın en iyi arkadaşı Jeff birçok fobisi olan, biraz kuralcı bir tiptir ama Jeff kadar ciddi biri bile Clarence yanındayken eğlenmeden duramaz.

Mary

Mary, Clarence'ın annesidir ve bir arada zor bulunan sabır, dayanıklılık ve koşulsuz destek özelliklerine sahip olması sayesinde Clarence için mükemmel annedir.

Clarence

Yaşadığı kirli dünyada Clarence, gün ışığı gibi saf ve sade. Dünyayı sadece en sevdiği renklerde görüyor: Mor ve fosforlu yeşil. Clarence, annesi Mary ve arkadaşları Jeff ve Sumo’ya herşeyden fazla değer veriyor. İster iyi ister kötü, ne olursa olsun hiçbir şey Clarence'in moralini bozamaz.

KARAKTERLER