Ben 10
Hemen Tıkla
Hemen Tıkla

Dört Kol

Dört Kol, aşırı güçlüdür, tamamen ateş ve lazer geçirmez ve çok yükseğe zıplayabilir! Dört Kol, dört elini birden çırparak şok dalgaları yaratır ve bütün soruları çözmek için güçlü yumruklarını kullanır.

Vahşi Asma

Bu tuhaf ve muhteşem uzaylı kendini kamufle etmek için bitkiye dönüşebilir. Ayrıca uzun uzuvlarından çıkardığı güçlü asmaları ulaşım aracı veya silah olarak kullanabilir. Yüce Asma'yı hiçbir şey durduramaz!

Gri Madde

Vücudu ufacık, zekası devasa. Bu sümüksü uzaylı, göründüğünden daha güçlüdür! Gri Madde'nin düşmanlarını ısırmak için keskin dişleri vardır ve ufak tefekliğinden faydalanarak hemen her yere sığabilir. Bu da bazen zekanın gerçekten de kas gücünü yendiğini kanıtlıyor.

Güncelleme

Bu fütüristik uzaylı, sıvı metalden teni ve nanoteknolojisi sayesinde temas kurduğu cihazları geliştirir. Son dönemde Güncelleme, Omnitrix'le bütünleşerek onu kalıcı olarak güncelledi!

Şimşek Hız

Şimşek Hız gelmiş geçmiş en hızlı uzaylı! Şimşek Hız cihazları devre dışı bırakmak için insanüstü hızlarda tepki vererek milyonlarca kombinasyon düşünebilir. Ayrıca suyun üstünde koşup 800 km hıza ulaşabilir! Hiçbir düşman Şimşek Hız'dan kaçamaz!

Pul Kanat

Pul Kanat, uzaylıların arasında en kötü kokandır! Pul Kanat hızlı ve çeviktir ama onun hızdan ibaret olduğunu sanma! Kuyruğunda sivri bir iğnesi vardır. Ayrıca düşmanlarını boğan ve kör eden bir sıvı fışkırtabilir. Hem iğrenç hem ölümcül!

Ateş Topu

Ateş Topu, ateşle ilgili her şeyin efendisi! Ateş Topu çok yüksek ısı ve ateş üretebilir ve düşmanlarını yenmek için alevli yumruklarını kullanır. Ateş Topu'nun en sevdiği saldırı ellerinden ateş topları fırlatıp düşmanlarını yakmaktır.

Ben Tennyson

Ben, nasıl galaksinin en harika kahramanıysa yeni Omnitrix'i de en az onun kadar gizemli. Bir başına süper kahraman olamak için sabırsızlanıyor. Ne yazık ki Büyükbaba Max'ın onun için farklı planları var.

Yıldırım Gülle

Yıldırım Gülle, büyük adam! Bu muhteşem uzaylı, aside ve lava karşı dayanıklıdır. Kendini korumak için kaplamasıyla lazerleri sektirebilir bile. Yıldırım Gülle kıvrılıp devasa bir motorlu tekerleğe dönüşerek müthiş bir hızla düşmanlarını devirir!

Su Tankı

Bu su canlısı su altında nefes alabilir, düşmanlarını yenmek için çok güçlü su patlamaları püskürtebilir ve apır bir zırhı vardır. Su Tankı kendini havada çok yükseğe itebilir ve hatta su jetlerini bıçaklara dönüştürerek düşmanlarına hadlerini bildirebilir.

Hex

Hex, büyü ustasıdır. Sürekli şeytani amaçlarına yardımcı olacak büyülü eşyalar peşinde olan çok hırslı bir büyücüdür. Biraz asabidir, mizah anlayışının sıfır olması da cabası.

Elmas Kafa

Elmas Kafa, vücudunu istediği herhangi bir alete dönüştürebilir. Ayrıca ellerinden oldukça tehlikeli kristal parçaları fırlatabilir ve dayanıklı kristal göğsüyle saldırılara karşı koyabilir. Elma gerçekten de evrendeki en sert madde galiba!

Ben 10

10 yaşındaki Ben Tennyson, gizemli uzaylı saati Omnitrix'i bulduktan sonra 10 muhteşem uzaylı süper kahramandan istediğine dönüşebilme gücünü kazandı.

KARAKTERLER