Sürekli Dizi
Fist Punch
Behemothların Savaşı

Rigby

Rigby olgunlaşmamanın getirdiği tüm pervasızlığa ve utanmazlığa sahiptir. Hiçbir konuda sınırları olmayan kontrolden çıkmış bir ergen gibidir.

Mordecai

Mordecai,yeni filizlenen sorumluluk, ahlak ve kendi ölümlülük anlayışlarına sahip genç bir mavi kargadır. Ancak bu arada sırada biraz eğlenmeyi - biraz ahmakça eğlenmeyi - sevmediği anlamına gelmez.

Babalık

Pops insan gibi görünse de aslında Lolliland'den gelen bir lolipoptur. Hayatı boyunca çok zengin ve saçmalık düzeyinde korunaklı bir yaşam sürdüğünden gerçekte her şeyden çocuk gibi zevk almaktadır.

Skips

Skips yürüyemez veya koşamaz ancak etrafta sıçrayarak dolaşabilir. Hem bilge hem de güçlü olan Skips, Mordecai ve Rigby'nin kırdığı hemen hemen her şeyi tamir edebilir.

Benson

Pops dış dünya ve gerçekle son derece kopuk yaşadığından, parkı idare etmesi için Benson'a güvenmektedir. Benson, Mordecai ve Rigby'nin patronudur ve her zaman onların ilgi konusudur.

Sürekli Dizi

Mordecai ve Rigby sorunlarını ve sıkıcı işlerinin sıradan görevlerini sıra dışı yerlere taşıyan çok yakın iki arkadaştır.

KARAKTERLER