Kod Adı: Afacanlar

Numara Bir

Nigel Uno olarak da bilinen Numara Bir, Afacanlar'ın kel, İngiliz lideridir. Babası bir zamanlar Afacanlar'ın en iyi ajanı olan Numara Sıfır'dı. Şimdi Numara Bir, vaktini çok havalı dünya hakimiyeti planları tasarlayarak geçiriyor.

Numara İki

Gerçek adı Bilgincan olan Numara İki’nin kart biriktirmek gibi acayip hobileri ve devasa bir iştahı olsa da Afacanlar’ın uçan çılgın araçlarını ve silahlarını yaratacak kadar da zekidir. Buna Sektör V’nin ağaç evi de dahildir.

Numara Üç

Tatlıcan, Afacanlar'ın davası için her şeyi yapabilecek sevimli, neşeli bir kızdır. Yeter ki yapacağı şeyin ne olduğunu hatırlayabilsin! Ayrıca Gökkuşağı Maymunları'nın hastasıdır, haklarında engin bilgiye sahiptir.

Numara Dört

Gerçek adı Huysuzcan olan Numara Dört hep herşey direk atlayan ve eline yüzüne bulaştıran tek kişidir. Onu kandırmak çok kolaydır, bu yüzden en tehlikeli Afacanlar görevlerine yanlışlıkla hep gönüllü olur!

Numara Beş

Sinsican sadece önemli bir şey söylenmesi gerektiğinde konuşur ve hep serinkanlıdır. Afacanlar arasında sağduyu sahibi birkaç çocuktan biridir.

Kod Adı: Afacanlar

10 yaşındaki beş kahraman, Afacanlar adında gizli bir ekip kurar. Tek bir amaçları vardır: tüm çocukları yetişkinlerin baskısından kurtarmak!

KARAKTERLER