Kafadar Ayılar
Şşşt Ninja Var
Çikolata Ustası

Boz Ayı

Boz Ayı, kardeşlerin en büyüğü. Her ne kadar karizmatik, neşeli ve çok şevkli bir lider olsa da Boz, pek zeki bir ayı sayılmaz. Yavruyken boya yemiş olabilir, kimse tam olarak bilmiyor. Ama sağduyu eksikliğini saf bir enerji ve heyecanla telafi ediyor.

Panda

Panda ortanca kardeş ve diğer ikisinin tam zıddı. Onlar dans etmeyi severken Panda bir köşede dikilir. Diğerleri et yemeye bayılırken Panda vejetaryendir. Panda, Boz'dan biraz daha zeki olmasına rağmen onun çoğu fikrine katılmaya gönüllü olur.

Kutup Ayısı

Üç kardeşin en küçüğü olan Kutup, genelde tek kelime etmeden arkada durur. Ama pek konuşkan bir ayı olmasa da onu küçümsemeyin. Birçok bilinmeyen yeteneği olan Kutup, gizli bir alimdir ve ayıların bütün pis işlerini o üstlenir.

Kafadar Ayılar

Boz Ayı, Panda ve Kutup Ayısı, çevrelerine uyum sağlamaya ve arkadaş edinmeye çalışan üç kardeş. Malum, ayı olunca bunu yapmak biraz zorlaşıyor. Kardeşlerden en büyüğü Boz Ayı, kardeşlerine olabildiğince iyimser biri olarak yol göstersede... Bu da bazen felaketle sonuçlanabiliyor. Ortanca kardeş Panda, iflah olmaz bir romantik. Kutup Ayısı aralarında en genci ve sağı solu belli olmuyor.

KARAKTERLER
REKLAM
Toon Kupası 2018
Uygulamalar