Johnny Test

Johnny Test

Johnny Test, süper güçelere sahip olma hayalleri kuran 11 yaşında yaramaz bir çocuktur. Neyse ki kız kardeşleri bilim insanıdır. O yüzden onların deneyleri sayesinde oynama şansı bulur. Johnny vaktinin çoğunu en iyi arkadaşı olan konuşan köpek Dukey ile geçirir.

Dukey

Johnny Test'in köpeği Dukey, Porkbelly'deki tek konuşan köpektir. Susan ve Mary onun genetiğiyle oynamış, ayrıca ona harika kungfu becerileri vermiştir. Artık Dukey de Johnny'nin saçma planlarına sürükleniyor. Genelde "nadir görülen kıl hastalığına sahip biri" olduğunu söyleyerek kimliğini gizler.

Susan ve Mary

Johnny Test'in dahi ikiz kız kardeşleri Susan ve Mary, Johnny'yi sık sık icatları için denek olarak kullanır. İcatlarının çoğunu da yakışıklı komşuları Gil'i etkilemek için yaparlar. Porkbelly Mega Teknoloji Enstitüsüne gidebilecek kadar zeki olan tek 13 yaşındaki çocuklar onlardır.

Johnny Test

Johnny, 11 yaşında sıradan bir hayatı olan çocuktur. Ancak, süper dahi ikiz kız kardeşlerinin, ortağı olan konuşan bir köpeğin ve hiç bitmeyen heyecan dolu maceralarını saymazsak sıradan bir hayat yaşamaktadır!

KARAKTERLER
REKLAM
Toon Kupası 2018
Uygulamalar