Adventure Time
bloons
muhteşem turnuva
Tıkla
Solucanı Parçala
Marceline

Finn

Finn, günün birinde bir kahraman olmak isteyen komik bir çocuktur. Öyle görünmese de, etrafta kötü bir şeyler varsa Finn onları yok edecektir. Bu onun kendi yöntemidir.

Jake

Finn'in en yakın arkadaşı sevecen ve bilge yaşlı köpek Jake'in esneme ve büyüme gibi sihirli özellikleri vardır. Etrafta kötü giden bir şeyler olmadığı sürece kız arkadaşı Gökkuşağı Atı ile viola çalar.

Buz Kralı

Sihirli bir taç ve buzdan bir kalp ile kuşanmış olan Buz Kralı'nın tek bir hedefi vardır: Mevcut olan tüm imkanları kullanarak bir eş elde etmek.

Gökkuşağı Atı

Gökkuşağı Atı, Prenses Cikleti'in sadık ve muhteşem evcil hayvanıdır. Kendisindeki viola sevgisi onu Jake için mükemmel bir eş yapmaktadır.

Marceline

Marceline çılgın, rockçı bir kızdır. Yüzyıllardır Ooo ülkesinde dolaşmak onu korkusuz birisine dönüştürmüştür.

Prenses Ciklet

İstekli, çalışkan bir milyoner olarak Prenses Ciklet; roket biliminden kaplumbağa yetiştiriciliğine kadar çalışkanlığı her dalda denemektedir.

Cake

Alternatif olarak Cake, Jake'in dişi versiyonu olan bir kedidir. Esnemesini, katlanmasını ve vücudunun şeklini değiştirmesini sağlayan benzer güçleri vardır ve erkek arkadaşı Lord Monochromicorn’dur.

Fionna

Alternatif olarak Finn'in kız versiyonu olan Fionna kendi düşmanı Buz Kraliçesi ile karşılaştığında en az erkek benzeri kadar cesur, maceraperest ve mükemmeldir.

Gunter

Gunter, Buz Kralın tüm penguen hizmetçilerine verdiği isimdir ancak penguenin kişiliğine göre bu ismi farklı şekillerde telaffuz eder.

Ateş Prensesi

Ateş Prensesi Ateş Krallığının öfkeli prensesi ve Finn'in yeni aşkıdır. Alev güçleri duygularına bağlıdır ve kolay sinirlenmesiyle tanınmaktadır.

Yumrular Prensesi

Yumrular Prensesi bulut benzeri bir krallık olan Yumrulu Uzay'dan gelmektedir. Sıradan şımarık bir ergen gibi hareket etmektedir.

Beemo

Beemo sadece Finn ve Jake'in oda arkadaşı olmaktan çok daha fazlasıdır. Beemo aynı zamanda onların; arkadaşı, kamerası, alarmlı saati ve video oyun sistemidir.

Adventure Time

Adventure Time iki yakın arkadaş hakkındadır. Sevecen yaşlı ve bilge bir köpek olan Jake ve hayatta her şeyden çok büyük bir kahraman olmak isteyen komik bir çocuk olan Finn.

KARAKTERLER