Transformers: Robots in Disguise

Optimus Prime

Optimus Prime Cybertron’u geri getirmek için soylu bir şekilde kendini feda ettikten sonra, kendisini gizemli bir ruhani dünyada bulur. Geriye kalan gücünü toplayan Optimus, Bumblebee’ye büyük bir lider olma yolunda rehberlik edip ilham vermek için bu gerçeküstü dünyadan mesajlar yollar

Bumblebee

Sarı siyah otobotumuz sınırsız iyimserliğini ve macera hevesini koruyor. Bumblebee kötülerin en kötüsüyle karşılaştığında son derece akıllıca davranıyor olabilir ama dünyaya geri döndüğünde cesaretinin astları tarafından test edildiğini göreceğiz.

Sideswipe

Sokak usüllerini iyi bilen ve hızlı düşünen bir isyankar olan Otobot Sideswipe, önce kendisini düşünmesi gerektiğini hisseden bir yalnız kurt ve Strongarm’ın bütün kurallarından ve düzenlemelerinden kurtulmak istiyor ama bıçak kemiğe dayandığında, görev çağrısını dikkate alıyor.

Strongarm

Strongarm kolluk kuvveti kariyerine kendisini adamış ve hiç kimsenin kurallara uymadığı bir dünyayı düşünemiyor. Strongarm kesinlikle dürüst biri ve grinin olmadığı bir dünya görüşüne sahip. Herhangi bir suçu gören Strongarm hemen doğrucu adalet anlayışını devreye sokuyor.

Grimlock

Büyük bir kalbe sahip meşhur bir Neandertal olan Grimlock, sert savaşan ve sert oynayan bir dinobot. Hatta, yeni Otobot grubunun en güçlüsü. Grimlock yaptıkları değil görünüşü yüzünden haksız yere sonsuz hapse mahkum edilmişti.

Fixit

Fixit bir tamirci, teknoloji meraklısı, maskot ve en çok arananların dosyalarını arşivliyor, dünyaya düşen Cybertron hapishane gemisi olan The Alchemor’un pilotuydu ve bu yüzden hapishanenin eski mahkumlarını, suçlarını ve huylarını iyi bliyor.

Underbite

Bu pitbula benzeye Decepticon, Alchemor gemisindeki başka bir mahkumdu. Underbite’ın suçu, bütün bir Cybertron şehrini gerçek anlamda yemekti. Underbite’ın fiziksel gücü, her metal yediğinde artıp katlanıyor.

Denny

Denny, Otobotlarımızın evi olacak 40 kadar büyük hurdalığın gururlu sahibi. Denny’in içinde bir çocuk saklı ( Oğlu Russell’dan daha fazla ) ve pek çok çocukça hevese sahip, özellikle de hurdalar için. Ama o sadece hurda toplamıyor, onları yenilleyip büyük sanat projeleri ve tuhaf mekanizmalar ortaya çıkarıyor.

Russell

Ortaokulun bitmesini bekleyemeyen Russell, çocukluğu geride bırakmak için çok uğraştığı ve olduğundan daha büyük ve havalı davranmaya çabaladığı tuhaf bir yaşta.

Transformers: Robots in Disguise

Otobotları Transformers Prime’da bıraktıktan yıllar sonra Optimus Prime, dünyayı Decepticonların yeni bir birliğinden kurtarmak için Bumblebee’yi çağırdı. Bumblebee genç ve başıboş Otobotlardan oluşan bir ekip topladı, bunların arasında İSYANKAR "KÖTÜ ÇOCUK", ELİT KORUMA CADET, GÖSTERİŞLİ DINOBOT ve hiperaktif bir MINI-CON'da var, amaçları yeni düşmanlarını yakalamak.

KARAKTERLER
REKLAM
Toon Kupası 2018
Uygulamalar