Tembel Kasaba

Stephanie

Stephanie Tembel Kasaba'nın belediye başkanı olan amcasıyla yaşayan tatlı, iyimser bir kızdır. Stephanie Tembel kasaba'yı sever çünkü burası hem garip hem de eğlencelidir. Stephanie gelecek vaat eden bir dansçıdır ve Tembel Kasaba'nın süper kahramanı Sportacus'un yaptığı sıra dışı hareketleri beğenir.

Robbie Rotten

Her kahramanın iyi bir kötü karaktere ihtiyacı vardır ve Robbie Rotten Sportacus için mükemmeldir. Robbie Rotten Tembel Kasaba'daki çocukların Sportacus'ün çok havalı olduğunu düşünüyor olmalarına inanamaz. Robbie; Sportacus ve Stephanie'nin gelip her şeyi mahvetmeden önceki eski güzel tembel günlerini özlemektedir.

Sportacus

Sportacus Tembel Kasaba’nın ortalamasının biraz üstünde bir süper kahramanıdır. Fit, çevik, şimşek gibi hızlı inanılmaz bir akrobat olan Sportacus, O her zaman hareket halinde! Havada taklalar atıp dönmekte ve ayakları üzerine inmekte!

Tembel Kasaba

Tembel Kasaba'da işler alt üst oldu. Parlak pembe saçlarıyla iyimser bir kız olan Stephanie, yaşamak için Tembel Kasaba'ya gelir ve dünyanın en tembel süper kötüsü olan Robbie Rotten dahil olmak üzere, kasabanın tuhaf insanlarının karışımından oluşan bir grup insanla tanışır.

KARAKTERLER