Lego Friends: Görevimiz Sevgi
Lego Friends: Görevimiz Sevgi

OLIVIA

Olivia, kodlama, icatlar, mühendislik ve mekanikle ilgili her şeyi seviyor. Biraz “Çılgın Bilimadamı” havası var ancak güçlerini sadece iyilik için kullanıyor.

EMMA

Emma bir sanatçı. Gördüğü tüm güzel şeyleri çizmeden, boyamadan ve fotoğrafını çekmeden duramıyor. Çok tuhaf bir beyni var: Başkasının yapamayacağı şeyleri hayal edebiliyor ve yaratabiliyor.

STEPHANIE

Stephanie inanılmaz bir yüzücü ve cankurtaran. Sağlık ve spor onun tutkusu. Dört çok yakın arkadaşının etrafında olmayı ve günlük etkinliklerini organize etmeyi çok seviyor.

MIA

Mia, hayvanları seven ve açık havada olmaktan hoşlanan bir maceracıdır. Atı Bella'nın onu çoğu insandan daha iyi anladığından emin. En iyi dört arkadaşı bir işin nasıl yapılacağını tartışırken, o çoktan herşeyi çözmüş olur!

ANDREA

Andrea doğal bir sanatçı ve bir gün bir yıldız olacak! Sahnede ya da değil, her zaman hareket etmeyi, şarkı söylemeyi, eğlendirmeyi ve dans etmeyi çok seviyor.

Lego Friends: Görevimiz Sevgi

Andrea, Mia, Emma, Olivia ve Stephanie ile tanışın. Onlar çok yakın beş arkadaş. Ve kahramanca bir görevdeler: Heartlake City'yi oyunbozan kötülerden kurtarmak.

KARAKTERLER