Kaptan Tsubasa: Rüya Takımı
Kaptan Tsubasa: Rüya Takımı
Kaptan Tsubasa: Rüya Takımı

TSUBASA

Dünyanın en iyi futbolcusu olmayı ve Dünya Kupası'nı kazanmayı hayal eden 11 yaşındaki Tsubasa Ozora hayallerini gerçekleştirmek için var gücüyle çalışıyor.

HYUGA

Hyuga, çocukluğunun bir bölümünü babası olmadan geçirdiği için soğukkanlı ve düşüncesiz bir oyuncudur. Bunlara çoğu zaman çok kibirli davranışları da eklenir.

ISHIZAKI

Ishizaki tüm cesareti ve gücüyle her hatayı telafi edebilir ve takımında başarılı bir şekilde yer almak için elinden geleni yapar.

KAWAKAMI

Kawakami, futbol yetenekleri ile kendini ispatlamış başarılı bir futbolcudur. Tsubasa ile tanışana kadar Kawakami asla gol yemeyen bir kaleciydi.

MATSUYAMA

Japonya'nın en iyi oyuncularından biri olan Matsuyama bir dahi olmasa da disiplinli ve çalışkandır. Sıkı çalışmaları sonucunda kazandığı çok iyi yeteneklere sahiptir.

MİSAKİ

Misaki, diğer takım arkadaşlarına göre çekingen ve gözlemci bir kişiliğe sahiptir. Bu özellikleri sayesinde gol atmak yerine, gole giden pas ve assistleri yapmayı tercih eder.

WAKASHİMAZU

Karete kaleci olarak bilinen Wakashimazu hem forvet hem de kaleci mevkiinde oynamaktadır.

MISUGI

Misugi, kibar ve zeki olmanın yanı sıra istekli ve özverili bir futbolcudur. Maçta oynamadığı zamanlarda bile rakip takımın taktiklerini okumasını sağlayan keskin bir algıya sahiptir.

WAKABAYASHİ

Wakabayashi, kendisine atılan neredeyse her şeyi yakalayabilen olağanüstü bir kalecidir. Karizmatik bir kişiliğe sahip olan Genzo, arkadaşlarına da sadıktır ve kararları konusunda kesindir.

Kaptan Tsubasa: Rüya Takımı

Dünyanın en iyi futbolcusu olmayı ve Dünya Kupası'nı kazanmayı hayal eden 11 yaşındaki Tsubasa Ozora hayallerini gerçekleştirmek için var gücüyle çalışıyor. Tsubasa, büyük bir futbolcu olma serüveninde birbirinden zorlu rakiplerin yanı sıra cesur Ishizaki, amigo Sanae Nakazawa, kaleci Wakabayashi ve onun hayallerine ulaşmasına yardımcı olacak emekli bir Brezilyalı futbolcu Roberto Hongo ile karşılaşıyor.

KARAKTERLER
REKLAM
Toon Kupası 2018
Uygulamalar