Classic Ben 10
Ben 10 - DAHA FAZLA BİLGİ
Yeraltı Şehri Koşucusu

Ben Tennyson

Ben Tennyson 10 yaşındaki sıradan bir çocuk gibi görünebilir - video oyunları oynar, bisikletine biner ve biraz da yaramazdır - ancak Omnitrix'i sayesinde aynı zamanda 10 farklı uzaylı kahramana dönüşebilme yeteneğine sahiptir.

Dört Kol

Ben ne zaman bir şeyleri parçalamak, fırlatmak veya kırmak istese seçtiği kahraman Dört Kol'dur. Üç buçuk metre uzunluğundaki bu dört kollu ürkünç yaratık, sert derisi sayesinde Ben'i her türlü zarardan korurken gücünüde kötülere karşı cezalandırmak için kullanmaktadır.

Güncelleme

Sıvı metal derisiyle yaşayan bir makine olan Güncelleme, istediğinde kendi vücudunu yeniden şekillendirerek mikserden, uyduya kadar istediği bir mekanik alet ile kendini birleştirebilmektedir.

Elmas Kafa

Elmas Kafa, vücudu elmastan daha sert olan kristalimsi bir uzaylıdır. Ben 10'in tüm uzaylıları içinde fiziksel saldırılara karşı en dayanıklısı Elmas Kafa'dır ve neredeyse her şeyi kesip, yarabilmektedir.

Gölge Hayalet

Gölge Hayalet, hayalet benzeri yeteneklere sahip tek gözlü gölgeye benzeyen bir uzaylıdır. Duvarlardan geçebilir ve görünmez olabilir.

Gri Madde

On iki santimetrelik ufacık boyuyla kurbağa benzeri bir uzaylı türü olan Gri Madde, karmaşık makinaların içine girip onları çarçabuk tamir eder.. Dönüştüğü zaman Ben üzerinde geçici bir zekâ artışı etkisi yaratır ve kaygan derisi sayesinde, Ben 10'in uzaylıları içinde yakalanması en zor olandır.

Ateş Topu

Ateş Topu gördüğümüz Ben 10'in uzaylılarından ilkidir. Gezegenden çok bir güneşte yaşayan bir uzaylı ırkından gelmektedir ve elleriyle ağzından ateş şimşekleri atar ve ateş topları fırlatır.

Yüzen Çene

Ben 10'in uzaylıları arasında suda yaşayan kahraman Yüzen Çene, sıra dışı bir yüzücüdür. Suyun altında nefes alabilir ve ayaklarını yüzgeçleri olan devasa bir kuyruğa dönüştürebilir ki buda suda fark edilir düzeyde hızlı olması anlamına gelmektedir.

Pul Kanat

Pul Kanat, kanatlı böcek benzeri bir uzaylıdır ve uçuş konusunda uzmandır. Kıskaçlarını ve sivri kuyruğunu etkileyici doğal bir silah olarak kullanarak savaş esnasında kendini de savunabilmektedir.

Yaban Köpek

Ben 10'in, insanüstü atletik yetenekleri olan; ileri derecede koku alma, duyma ve tat alma yetenekleriyle hayvana en çok benzeyen uzaylısı Yaban Köpektir.

Şimşek Hız

Şimşek Hız, Ben 10'in uzaylıları arasında eşsiz bir kaç yeteneğe sahip olan bir uzaylıdır. Yıldırım kadar hızlı reflekslere ve 450km'nin üzerinde bir hızla hareket etme yeteneğine sahiptir.

Classic Ben 10

10 yaşındaki Ben Tennyson, gizemli bir saati keşfettiğinde her biri olağanüstü güçlere sahip bir dizi farklı yaratığa dönüşebilme gücü kazanır. Ben, bu güçleri diğerlerine yardım etmek ve kötüleri durdurmak için kullanması gerektiğinin farkındadır. Ne kadar süper güçlere sahipte olsa Ben Tennyson’ın, 10 yaşında yaramaz bir çocuk olduğunu unutmamak gerekir.

KARAKTERLER
REKLAM
Toon Kupası 2018
Uygulamalar