BOOMERANG KUŞAĞI

Tom & Jerry

Tom & Jerry şovun en eğlenceli bölümleri her gün öğlen 12:00'de Boomerang Kuşağı'nda seni bekliyor! Bu bitmeyen kovalamacayı kaçırmamak için ekran başında ol! 

Scooby Doo

Heyecan, gizem ve macera dorukta! Sakin ol Scooby Doo! her gün öğlen 12:00'de Cartoon Network'teki Boomerang Kuşağı'nda! 

Yeni Sevimli Kahramanlar

Bugs Bunny, Duffy Duck, Sylvester ve Tweety, kısacası efsane Sevimli Kahramanlar her gün öğlen 12:00'de Boomerang Kuşağı'nda seni bekliyor! 

Mr Bean

Mr Bean'i Cartoon Network'te izlemeye hazır mısın? Her gün öğlen 12:00'de Boomerang Kuşağı'nın karşısında ol, Mr Bean ve ayıcığının sakarlıklarıyla kahkahalara boğul!

Cesur Köpek Pat

Cesur Köpek Pat Boomerang Kuşağı'nda maceradan maceraya koşuyor! Sen de her gün öğlen 12:00'de ekran başında ol ve maceraya katıl! 

Grizzy ve Lemmingler

Lemmingler her zamanki gibi Grizzy'i çıldırtıyor. Bu amansız yarışı kim kazanacak dersin? Cevabı her gün öğlen 12:00'de Cartoon Network'teki Boomerang Kuşağı'nda! 

BOOMERANG KUŞAĞI

Boomerang TV'nin efsane karakterleri şimdi Cartoon Network'te! Her gün 12:00'de Tom ve Jerry, Sevimli Kahramanlar, Scooby Doo, Mr Bean, Cesur Köpek Pat ve Grizzy ve Lemmingler ile kahkaha dolu saatleri kaçırma! 

KARAKTERLER
REKLAM
Toon Kupası 2018
Uygulamalar