Ben 10 Omniverse
Galactic Monsters Koleksiyon
Alien Unlock 2
Alien Unlock
Yeraltı Şehri Koşucusu

Genç Ben Tennyson

Genç Ben Tennyson çok özel bir çocuktur! Sihirli saat benzeri bir alet olan Omnitrix ile kendisini 10 farklı uzaylı formuna dönüştürebilmektedir.

Bloxx

Bloxx, çok fazla bölümden oluşan bir şekil değiştiren uzaylı. Vücudunu herhangi bir şekle sokmak için - kalkan, konteyner, ekstra uzun kol ve hatta bir sapan - esnetebilir, katlayabilir.

Geri Besleme

Küçük Ben’e özel olan Geri Besleme, enerji saldırılarını emerek, kendi patlaması şeklinde yönlendirme yeteneğine sahiptir. Aynı zamanda, parmakları ve rastalarının ucundaki priz benzeri uzantıları karşısındakinden enerji almak için kullanır.

Gravattack

Graveattack aslında eriyik çekirdek merkeziyle tamamlanmış küçük bir gezegendir. Kütle çekimine dayanan güçlerini kullanarak diğerlerinin kütle çekimini artıran veya azaltan, dolayısıyla onları tüy kadar hafif veya 100 ton ağırlığına getirebilen kütle çekim alanları yaratır.

Rook

Rook, Ben'in son derece yetenekli yeni ortağı ve yardımcısı. Prototech zırhı, düşman ateşine ve ateş çengellerine karşı dayanıklıdır ve proto tool'u farklı türlerde silahlara dönüşebilmektedir.

Şokkoca Ayak

Bu elektrikli Schocksquach, aşırı derecede güçlü, yeti benzeri bir uzaylıdır. Muazzam miktarlarda elektrik üretip bunu enerji şimşekleri şeklinde düşmanlarına atar.

Ateş Topu

Daha alevli Ateş Topu şimdi her zamankinden daha sıcak! Yumruklarından çıkan alevli ateş toplarını fırlatabilir, Atış alanlarının içinden uçarak geçebilir, soğuk ve sıcak saldırılardan etkilenmez.

Top Biti

Ball Weevil etraftan ıvır zıvır toplamak için yapışkan bir top kullanır. Saldırmaya hazırken, temas sırasında patlayan moloz topunu tekmeler. Top ne kadar büyükse, patlama da o kadar büyüktür!

Kickin’ Hawk

Kickin’ Hawk dev horozları andıran bir uzaylı bir ırktan geliyor. Yıkıcı tekmeleri ile inanılmaz sıkı bir savaşçı.

Armodrillo

Bu armadillo benzeri uzaylının sarı zırhlı bir vücudu ve boynuzlu bir miğferi vardır. İnanılmaz kazma yeteneğine sahiptir ve yeri yumruklayarak şok dalgaları ve depremler yaratabilir.

Şimşek Hız

Şimşek kadar hızlı refleksler ve saatte 800km. hıza ulaşan güçle, Şimşek Hız Ben'in en hızlı uzaylısı.

İnsanozor

Ben, bu dinozora benzeyen uzaylıya dönüştüğünde süper bir kuvvete, zırh gibi bir deriye ve 20 metre uzunluğa kadar bir büyüme becerisine sahip olur.

Dört Kol

Dört Kol, tanıdık bir yüz olsa da yepyeni bir görünüme sahip. Muazzam derecede güçlü. Havada iken birden fırlayarak büyük yumruğu ile güçlü bir şok dalgası yaratabilir.

Ben 10 Omniverse

Kötü adamlara hadlerini bildirmek süper kahraman gösterisinin sadece bir bölümü. Talimatla gelen yeni çaylak ortağının katkılarıyla Ben, uzaylıların yer altı şehrinde işlerin alışılmadık yönlerini keşfederken yeniden karşılaşmak için onu arayan geçmişteki düşmanlarının varlığını da öğrenir ve tüm bunlar olurken yeni bir avcı da onun peşindedir.

KARAKTERLER