Bahçe Duvarının Ötesinde

Wirt

Kardeşlerin büyüğü olan Wirt, biraz bencildir ve bildiklerini kendine saklar. Kararları konusunda sürekli şüpheleri vardır ve sorunların çözülemeyeceğini düşünür. Çünkü,daha çok yanlış kararlar vermekten korkar.

Greg

Küçük kardeş Greg enerjik, oyuncu ve kaygısızdır. O kadar ki, çoğu zaman tehlikelere maruz kalır. Hayatı sever, sadece iyi ve eğlenceli taraflarını görür. Fakat bu davranışların ne sonuçlar getireceğini pek bilemez.

Beatrice

Beatrice, eve dönüş yolculuklarında Wirt ve Greg’in yanına gelen bir mavi kuştur. Eve dönmelerine yardım etmesi için, onları Çayırların Adelaid’i, Ormanın iyi Hanımına götürebileceğini söyler.

Oduncu

Oduncuyu anlatmak zordur. Tehlikeli mi? Yardımsever mi? Ormanda dolaşıp duran kaçığın teki mi? Gerçekte, o da yalnızca kayıp bir ruh. Fenerini yanık tutacak yağı çıkarmak için, korkutucu Kızanağaçları bulma amacıyla Bilinmeyen’de dolaşır.

Kurbağa

Greg, sürekli yanında bir kurbağa taşır. Kurbağanın adı sürekli değişmektedir ve Greg her ne kadar kurbağanın Wirt’le kendisine ait olduğunu söylese de, bakımıyla zerre kadar ilgilenmez. Kurbağa konuşmaz ama şarkı söyler.

Bahçe Duvarının Ötesinde

Bahçe Duvarının Ötesinde adlı dizimizde, Wirt ve Greg adlı iki kardeşin kendilerini zamanda sürüklenen tuhaf bir orman olan Bilinmeyen’de kayboluşları anlatılır. Wirt ve Greg, bilge bir oduncu ve sinir bozucu mavi kuş Beatrice’in de yardımıyla, evlerini bulma ümidiyle bu tuhaf ülkede dolaşırlar.

KARAKTERLER
REKLAM
Toon Kupası 2018
Uygulamalar