Bloo

Battaniye Bloo, Mac'in hayali arkadaşıdır. Cazibeli, bencil, eğlenceli ve asi biri olan Bloo, Foster'ın Hayali Dostlar mekanı'ndaki arkadaşlarından faydalanmayı sever ama yine de iyi kalplidir ve bazen yaramazlıkları için özür diler.

Mac

Mac, yaramaz Bloo'yu yaratan, 8 yaşında zeki ama utangaç bir çocuktur. Vaktinin çoğunu beladan uzak durmaya çalışarak Foster'ın Hayali Dostlar Mekanı'nda geçirir ama şekere hiç dayanamaz - bu da Mac'i çok hiperaktif yapar!

Wilt

Wilt, bir basketbol maçında kolunu kaybeden ve göz tembelliği olan uzun boylu, dost canlısı ve kırmızı bir hayali arkadaştır. Wilt, Foster'ın Hayali Dostlar Mekanı'na elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışır, her zaman mutlu ve pozitiftir.

Coco

Coco; kuş, uçak ve palmiye karışımıdır. Sadece "Coco" kelimesini söyleyebilir ve yazabilir. Ama tuhaf biri olmasına rağmen küçük plastik paskalya yumurtalarını yumurtladığında Foster'ın Mekanı'ndaki arkadaşlarının işine yarar çünkü içlerinden muhteşem sürprizler çıkar!

Eduardo

Eduardo büyük boynuzlu, mor kürklü, uzun dişli, üçgen kuyrukludur ve ağırlığı 220 kilodan fazladır! Foster'ın Hayali Dostları arasında en korkuncu gibi görünse de Eduardo aslında çekingen ve merhametlidir. Ayrıca çok kolay ağlar ve hemen her şeyden korkar.

Foster'ın Hayali Dostlar Mekanı

Çocuklar büyüdüğünde hayali dostlarına ne olur? Kendilerini Foster'ın Hayali Dostlar Mekanı'nda mı bulurlar? Orası hayal edebileceğiniz en iyi dostların evidir.

KARAKTERLER
Apple Fetch
REKLAM
Alien Unlock 2
Toon Kupası