Süperçaylaklar

Shope

Shope, süper akıllı ve mantıklı bir sekizinci sınıf öğrencisi. O, mantığını ve fen bilgisindeki yeteneklerini, spor ve modadaki bilgisizliğini telafi etmek için kullanır.

Roach

Teddy Roachmont- kısaca Roach - takımdaki diğer arkadaşlarından 1 yaş daha küçüktür ve anaokulundan beri herkes onu pasaklı biri olarak bilir. Roach, aynı zamanda korkusuz biri olduğundan takımda arama -kurtarma işlerine en uygun kişidir.

Tyler

Tyler,dünyayı kurtarma görevini ve savaş toplarının sorgulayan ilk kişidir. O, Süperçaylak olmanın vermiş olduğu sorumluluğu herkesten daha iyi bilir.

Kevin

Kevin'in İnsan Top mermisi olma gibi hayelleri vardı. Fakat bu hayallerini süper-kahraman olmak adına biraz ertelemek zorunda. Kevin, takımdaki diğer çocuklardan farklı olarak süpergüçleri olmasından memnun tek kişi.

Memnock

Babası, Gönüllü Müttefikler birliğinin efsanevi üyelerinden biri olduğundan Memnock'uda birliğe katılması için teşvik etmiştir. Ayrıca bunun galaksiyi tanıması için iyi bir şans olduğunu düşünmüştür.

Zenblock

Zenblock şüphesiz ekibin en güçlü üyesidir. Süperçaylaklar'ın gerçek birer kahraman olmadan önce dünyayı terk etmeyeceğine dair yemin eder. Bu da yaklaşık 8 sene anlamına gelmektedir.

Süperçaylaklar

Süperçaylaklar, hepimizin hayat ettiği süper güçlere sahip sıradan öğrencilerdir, mesela, öğretmenin ne zaman sınav yapacağını öğrenmek için aklını okumak gibi.

KARAKTERLER
REKLAM
Toon Kupası 2018
Uygulamalar