POLLY POCKET
Polly Pocket
Polly Pocket

Polly Pocket

Akıllı ve meraklı Polly Pocket, her zaman bir macera peşinde! Büyükannesinin ona verdiği sihirli madalyon ile küçük bir boyuta dönüşebilen Polly, kendi dünyasını hiç olmadığı kadar büyütebiliyor!

Lila Draper

Polly Pocket'ın en yakın arkadaşlarından biri olan Lila, büyüdüğünde moda tasarımcısı olmak istiyor. Lila, modaya olan tutkusu sayesinde macera zamanı geldiğinde şık görünmek için her zaman doğru aksesuarı taşır!

Shani

Shani'nin son derece temkinli tavırları ve Polly'nin macera tutkusu bir araya geldiğinde bu iki en yakın arkadaş birbirini en iyi şekilde tamamlıyor! Polly, Shani'yi daha maceraperest olması için cesaretlendirirken Shani'nin olağanüstü zekası, maceralarının yolunda gitmesini sağlıyor!

Büyükanne Pocket

Madalyonun asıl sahiplerinden biri olan Büyükanne Penelope Pocket, Polly'ye minik bir insanın ne kadar büyük fark yaratabileceğini gösteriyor! Polly, madalyonu iyi amaçlar için nasıl kullanacağını öğreniyor ve macera tutkusunun Büyükanne Pocket'tan aldığının farkına varıyor!

Grisselle Grande

Gözlerini Polly'nin madalyonundan alamayan Griselle Grande, madalyonu eline geçirene kadar durmayacak gibi görünüyor! Çoğu zaman tuhaf kostümlerle karşımıza çıkan Griselle, madalyonu ele geçirmek için yaptığı kaotik planlara dağınık fikirli torunu Gwen'i alet ediyor.

Nicholas

Tuhaf ve gizemli olaylara oldukça fazla ilgi duyan Nicolas, Polly ve madalyonu için de aynı merakı duyuyor! Polly'nin madalyonu ile yapabildiği harika şeyleri Nicolas'a göstermesiyle Nicolas'ın Polly'nin grubuna katılması bir olur ve Nicolas, Polly'nin sırrını tutmak üzere Pocket Sözü veriyor.

Gwen Grande

Polly'nin biraz saf olabilen sınıf arkadaşı Gwen Grande, aynı zamanda Griselle Grande'nin de torunu olarak hikayede yerini alıyor. Griselle'in sağ kolu olan Gwen'in dikkatsiz davranışları, Griselle'in Polly'nin madalyonunu çalmak üzere yaptığı planların yolunda gitmemesine neden oluyor.

POLLY POCKET

11 yaşındaki Polly, büyükannesinin çok özel kolyesini tamir etmeye çalışırken, kolyenin kendisini bir cebe sığacak kadar küçültüp tekrar eski haline dönmesini sağlayan sihirli güçleri olduğunu öğrenir. Bu sırrı en iyi arkadaşları moda meraklısı Lila Draper ve bilim kurgu meraklısı Shani ile paylaştıktan sonra Polly ve arkadaşları için her gün yeni bir maceranın kapıları açılır.

KARAKTERLER