CARTOON NETWORK TÜRKİYE 10 YAŞINDA!
Cartoon Network 10 Yaşında!
Powerpuff Girls
Samuray Jack
Gumball
Sürekli Dizi
Kafadar Ayılar

BEN 10

10 yaşındaki Ben Tennyson, gizemli bir saati keşfettiğinde her biri olağanüstü güçlere sahip bir dizi farklı yaratığa dönüşebilme gücü kazanır. Ben, bu güçleri diğerlerine yardım etmek ve kötüleri durdurmak için kullanması gerektiğinin farkındadır.

ÇILGIN KILIÇLAR

Eğer yapılması gereken zorlu bir görev varsa iki kahraman senin için göreve hazır! Vambre ve Prohyas: Kiralık Savaşçılar! Her ikisi de birbirinden büyülü, çılgın kılıçlarını kullanarak zorlu görevlere heyecanla atılıyor.

DEXTER'IN LABORATUVARI

Dahi çocuk Dexter dünyayı kurtarmaktan, okuldaki zorbaları engellemeye kadar birçok sorunu çözmek için her gün evinin içindeki gizli labaratuarda vakit geçirir. Orada onu sadece kız kardeşi Dee Dee rahatsız eder.

GUMBALL

Wattersonlarla Tanışın: Anne, Baba, Anais, Darwin ve tabii ki Gumball! Kendisi on iki yaşında bir kedi ve belayı sezmek konusunda çok yetenekli.

POWERPUFF GIRLS

Townswille, hareketli ve sakin bir şehir gibi görünebilir ama buna sakın aldanma! Şehirdeki kötüleri sadece süper güçleri olan 3 küçük kız durdurabilir: Blossom, Bubbles ve Buttercup. Herkes onları Powerpuff Girls olarak tanıyor!  Powerpuff Girls “kız gibi dövüşmek” tabirinin gerçek anlamını herkese gösteriyor!

KRAL ŞAKİR

Kral Şakir, modern bir Türk ailesinin en küçük oğlu. Babası Remzi arkadaşı Fil Necati'yle başlarını belaya sokacak bir yol bulurken, annesi Kadriye aileyi bir arada tutmanın peşindedir. Evin küçük kızı Canan ise aralarında en zeki olanı. Bir Türk ailesinin komik ve macera dolu hayatını anlatan Kral Şakir Cartoon Network’ün ilk yerli çizgi filmi.

CARTOON NETWORK TÜRKİYE 10 YAŞINDA!

Cartoon Network 10 yaşında! Dünden bugüne en sevdiğin  çizgi filmler, özlediğin karakterler, eğlenceli oyunlar ve daha fazlası bu sayfada! Hemen keşfetmeye başla! 

KARAKTERLER