CARTOONITO KUŞAĞI
Harika Kanatlar
Cartoonito Kuşağı
Cartoonito Kuşağı
Cartoonito Kuşağı
Cartoonito Kuşağı
Süper Kanatlar
Cartoonito Kuşağı
Cartoonito Kuşağı
Cartoonito Kuşağı
Cartoonito Kuşağı
Cartoonito Kuşağı

Harika Kanatlar

Neşeli bir jet ve onun arkadaşları, dünyanın dört bir yanındaki çocuklara paketler ulaştırırken, karşılaştıkları sorunlara barışçıl çözümler bulmaya çalışıyorlar.

Işıltı ve Parıltı

Işıltı ve Parıltı kalpleri tamamen sevgiyle dolu iki arkadaş. Işıltı, yaptığı herşeyden çok büyük keyif alırken, en parlak fikirler Parıltı'dan çıkıyor. Birbirini tamamlayan bu iki sevimli arkadaş maceradan maceraya koşuyor.

Blaze ve Yol Canavarları

Blaze ve Yol Canavarları'nın evi Axle şehrinde her gün farklı bir macera yaşanıyor.  Blaze en yakın arkadaşı AJ'nin yardımıyla kendisini hemen hemen her şeye dönüştürebiliyor. 

Güçlü Prenses Nella

Güçlü Prenses Nella, ailesinin krallığında yaşayan ve kimin başı derde girse hemen yardıma koşan bir şövalye prenses. Nella en yakın dostları Trinket,  Garrett ve Clod ile birlikte heyecanlı ve gizemli görevlere çıkarak, önemli dersler öğrenir. 

Paw Patrol

Paw Patrols'de birbirinden yetenekli kurtarmak köpekcikleri liderleri olan Ryder öncülüğünde yardıma ihityacı olan herkesi mutlu etmek için ellerinden geleni yapıyor. Bu sevimli köpekcikler kasabaları Adventure Bay'ı korumak için bir ekip olarak hep birlikte çalışıyorlar.  

Cesur Köpek Pat

Şirin köpek Pat, deha fikirleri ve doğaçlama planlarıyla sahibi Lola’nın gününü kurtarmak için elinden gelen herşeyi yapmaya hazır. 

Grizzy ve Lemmingler

Grizzy kocaman bir ayı, bir ayı kadar güçlü ve bir ayı kadar akıllı... Doğal olarak hiçbir canlı onunla uğraşmaya cesaret edemez. Tabii sadece biri dışında: Lemmingler. Onlar şimdiye kadar dünyaya gelmiş en zararsız, en gülünç ve en komik hayvan kabilesi. 

Dorothy ve Oz Büyücüsü

Batı Cadısının yenilgisinin ardından, Kraliçe Ozina Dorothy’i Zümrüt Şehri’nin prensesi ilan etti. Dorothy çok sevdiği ayakakbılarıyla tüm kraliyet görevlerini büyük bir coşku, cesaret ve sevgiyle yerine getiriyor.

Tom ve Jerry

En sevilen kedi Tom, küçük fare Jerry’i yakalamaya her zaman yakalamaya çalışıyor ama Jerry zekice hareketlerle Tom’dan her seferinde kaçmayı başarıyor.

Süper Kanatlar

Kuşların yaşadığı bir adada yer alan akademide  topluluklarına yardım ederek uçuş kanatlarını kazanmak isteyen dört hevesli genç kuş olan Swift, Penny, Brody ve Rod her gün farklı bir macera yaşıyor.

CARTOONITO KUŞAĞI

Cartoon Network'te yepyeni bir kuşak başladı! Paw Patrols, Blaze ve Yol Canavarları, Işıltı ve Parıltı, Cesur Köpek Pat, Grizzy ve Lemmingler, Dorothy ve Oz Büyücüsü, Tom ve Jerry hepsi bu kuşakta. Cartoonito Kuşağı her gün saat 12.00'de Cartoon Network ekranlarında! Hemen keşfetmeye başla! 

KARAKTERLER