Steven Universe
Keçi Muhafızı
Kılıç Dansçıları
Taş Zıplaması

Steven Universe

Steven, takımın en aylağı ve tuhafıdır. Diğer Mücevherler kadar güçlü ya da zeki olmayabilir fakat her zaman günü kurtarmanın şaşırtıcı bir yolunu bulur!

Garnet

Güçlü ve disiplinli bir savaşçıdır, Garnet grubun resmi olmasa da liderdir. Az konuşan bir Mücevherdir ve onun yerine zırh eldivenlerinin konuşmasına izin verir.

Ametist

Ametist, Kristal Mücevherler'in vahşi çocuğudur. Steven'e sert davranmayı ve şakalaşmayı sever. Silahı, göğsündeki mücevherden çıkardığı kristal bir kırbaçtır.

İnci

İnci tam bir mükemmelliyetçidir ve planlarını mahveden bir şey olduğunda çabucak canı sıkılır. Bu bahsettiğimiz şey de genellikle Steven'dır. Kullandığı silah sihirli bir mızraktır.

Steven Universe

Steven’a inanın Steven Universe yarı insan ve yarı Mücevher olan, göbek deliğinden gelen sihirli güçleri ile dünyayı kurtarmayı öğrenen bir kahramandır. Steven, Kristal Mücevherler kadar güçlü ya da zeki olmayabilir fakat bu onun Garnet, Ametist ve İnci'ye sihirli maceralarında onlara katılmasına engel olamayacaktır - bu maceralarda Steven hep günü kurtarmanın şaşırtıcı bir yolunu bulmaktadır.

KARAKTERLER
Ben 10
REKLAM
Güç Dalgası
Ben 10