Power Rangers DIno Charge
Power Rangers Dino Charge

RIley GrIffIn

17 yaşındaki Riley takımının en genç üyesidir. Dino Charge ekibindeki Yeşil Ranger, uzman bir kılıç ustasıdır ve Raptor Zord'u komuta eder. Eskrim yapma konusunda üstün bir yeteneği vardır. Yemek konusunda oldukça seçici davranır. Ayrıca dama, satranç gibi mantık oyunlarında başarılıdır.

Tyler Navarro

Tyler Navarro ekibin hevesli ve maceracı lideridir. Tyler, Dino Charge Kırmızı Ranger olarak, Dino Charge Megazord oluşumlarının neredeyse tamamını oluşturan T-Rex Zord'u komuta eder. Tyler, T-Rex Zord'unu "Rexy" takma adını veren, enerjik, etkileyici, sosyal ve sevecen bir kişiliğe sahiptir. Selfie çekmeye bayılır!  

Shelby WatkIns

Ekibin beceriksiz ve şaşkın üyesidir. Dino Charge Pembe Ranger olarak Dino Charge Megazord'un sol kolunu oluşturan Tricera Zord'u komuta etme yeteneğine sahiptir. Shelby, 18 yaşında, iradeli ve inandıklarını söyleyen bir kişiliğe sahiptir. Şaşkınlığının da etkisiyle başı beladan kurtulmaz.

Koda

Donmaktan kurtulan Koda, Dino Charge Mavi Ranger olarak ekiptekini yerini alır ve sıra dışı gücüyle reflekslerini kötülüğe karşı savaşmakta kullanır. Dino Charge Megazord'un sağ kolunu oluşturan Stego Zord'u komuta eder. Power Rangers ekibini sadece takım arkadaşları olarak değil, ailesi olarak benimsemiştir.

Chase Randall

Rahat ve flört etmeyi seven bir kişiliğe sahip olup, kaykay konusunda çok yeteneklidir. Chase, Tyler'ın yokluğunda Power Rangers Dino Charge takımının liderliğini üstlendiği için takımın komutasında ikinci sırada yer alır. Dino Charge Siyah Ranger, ateşli silahları çok iyi kullanır ve Para Zord'u komuta eder.

Power Rangers DIno Charge

Milyonlarca yıl önce Energem adındaki kristaller dünyayı kötülükten kurtarmak için 10 cesur dinozora teslim edilmişti. Şimdi bu kristallerden 5 tanesi Power Rangers üyelerinde ve kristallerin enerjisi yaratıklara karşı Zordlarını kullandıklarında dinozor gücü olarak ortaya çıkıyor. Peki ya geri kalan 5 kristal nerede? Aksiyon dolu bu macerada, Power Rangers takımının en büyük misyonu geriye kalan 5 kristal gücü tamamlamak. 

KARAKTERLER
Kızlar Görevde
REKLAM
Uygulamalar
Toon Kupası 2017